kontakt: 500 053 593

FX Systems na GitHub

Od września 2018 roku część kodów FX Systems trafia do społeczności Open Source w serwisie GitHub. Kompletne kody programów i naszych niektórych projektów można przeglądać tutaj na koncie GitHub. Postanowiliśmy opublikować te, które bezpośrednio nie są związane z pracami realizowanymi dla naszych Klientów, a stanowią kompletne i cenne źródło gotowych rozwiązań.

Od wielu lat firma FX Systems chętnie dzieli się swoimi rozwiązaniami. Bez problemu uzgadniamy z naszymi Klientami przekazanie pełnych kodów źródłowych, prezentując transparentność naszych prac i systemów. Część kodów źródłowych naszych aplikacji jest już dostępna od dawna w serwisie FX Systems, część rozwiązań była już publikowana bezpłatnie, ale dopiero teraz chcemy szerzej udostępnić nasze pomysły.

Postanowiliśmy publikować kody i dokumenty na licencji MIT, która jest uważana za jedną z najbardziej liberalnych. Dzięki temu nasze pomysły mogą być w pełni wykorzystywane do celów niekomercyjnych, rozwojowych, ale również biznesowych i zarobkowych. Chętnie pokazujemy część z naszych rozwiązań i namawiamy do ich ulepszania i rozwijania.

Repozytoria będą stale unowocześniane i uzupełniane. Nowe aktualizacje będę udostępniane na bieżąco, a wszelkie poprawki po sprawdzeniu akceptowane i dodawane do głównych gałęzi danych repozytoriów.

Czekamy na propozycje, które z naszych rozwiązań, lub ich części nasi użytkownicy chcieliby zobaczyć na GitHubie. Wiele modułów możemy prezentować jako niezależne źródła i dzięki wspólnej pracy ulepszać je i rozwijać.

Nasze konto na GitHub można odwiedzić tutaj, a poszczególne repozytoria, których kody są publikowane, lunkujemy w poszczególnych wpisach i artykułach w naszym serwisie.

Polecane artykuły
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019
SAIDA Pakowanie
By FXSystems  /  25 lutego 2019