kontakt: 500 053 593

Aktualności

Luty 2024 – planowane zmiany w FX Systems CLOUD

Informacja dotyczy wszystkich użytkowników systemów dedykowanych, uruchamianych na platformie FX Systems CLOUD, a więc FX DMS, FX QMS, „Davcoon”, FX ZUK, STS CRM i STS WebApp, oraz panelu zarządzania usługą Kiedy śmieci.

System dedykowany udostępniony na platformie FX Systems

Czytaj więcej

Wysoka stabilność aplikacji Kiedy śmieci.

Gdy na przełomie listopada i grudnia minionego roku wydana została nowa wersja aplikacji Kiedy śmieci dla systemów Android, dostosowana pod zaktualizowane wymogi Google pojawiły się liczne problemy z jej stabilnością. Intensywne prace pozwoliły zaledwie w ciągu 7 dni dostarczyć kolejną wersję, która osiągnęła wyjątkowy poziom stabilności działania.

Czytaj więcej

Nowy system FX ZUK: Innowacyjne Rozwiązanie dla Zarządzania Usługami Komunalnymi

Firma FX Systems z dumą ogłasza wprowadzenie swojego najnowszego produktu: Systemu FX ZUK. Po kilku miesiącach intensywnej pracy i konsultacji z Klientami, nasz zespół przygotował innowacyjne narzędzie, które ma na celu usprawnienie zarządzania usługami komunalnymi.

Czytaj więcej

Moduł Kanban dla systemów FX

Dla systemów FX Systems dostępnych przez przeglądarki internetowe przygotowaliśmy nowy moduł Kanban wspomagający prace z projektami i zadaniami.

Czytaj więcej

Kiedy śmieci pod opieką FX Data

Rok 2022 zakończyliśmy ważną i bardzo pozytywną zmianą. Projekt Kiedy śmieci, który rozwijaliśmy w modelu współpracy między działalnościami przeszedł całkowicie pod skrzydła nowo założonej spółki FX Data Sp. z o.o.

Czytaj więcej

System FX DMS i jego możliwości

System FX DMS to rozwiązanie klasy Document Management System przeznaczony dla jednostek samorządowych, gdyż jego główne elementy opierają się o mechanizmy ściśle związane z Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt. Zgodność z przepisami i łatwość użytkowania sprawia, że jego wdrożenie usprawni codzienną pracę.

Czytaj więcej

Wdrożenie FX Quality Management System

Wdrożenie systemu FX QMS w Natur Produkt Pharma sp. z o.o.

Pod koniec kwietnia 2022 roku został wdrożony, po rocznych pracach system do wsparcia procesami zarządzania jakości.

Czytaj więcej

FX DMS w Zarządzie Dróg Powiatowych w Ostrołęce

Z dniem 1 stycznia 2022 roku wdrożony został autorski system FX DMS dla Zarządu Dróg Powiatowych w Ostrołęce. Nasz nowy, stale rozwijany system trafił do wszystkich użytkowników tej jednostki.

Czytaj więcej

Za nami rok Kiedy śmieci

Dokładnie rok temu, 10 listopada 2020 roku, w pełni udostępniliśmy publicznie jedną z pierwszych wersji aplikacji Kiedy śmieci. Takie „pierwsze urodziny” zasługują na chwilę przemyśleń i podsumowania tego co działo się z projektem przez ostatnie 12 miesięcy.

Czytaj więcej

Sukcesywny rozwój projektu Kiedy śmieci

Projekt „Kiedy śmieci” realizowany wspólnie z firmą DataProcess w najbliższych dniach otrzyma duży zestaw nowości i aktualizacje aplikacji na platformy mobilne Google i Apple. Z tej okazji pragniemy podzielić się informacjami o rozwoju i trendach które mieliśmy okazję zaobserwować przy utrzymaniu systemu.

Czytaj więcej