kontakt: 500 053 593

Generator wydruków tajnych pasków płacowych

Firma FX Systems przygotowała wyspecjalizowane narzędzie do projektowania i wydruków tajnych pasków płacowych na drukarkach igłowych ze specjalnym papierem do niejawnych dokumentów.

Od kiedy w życie weszło rozporządzenie RODO dotyczące zasad bezpieczeństwa i szczegółowej ochrony danych osobowych wyjątkowo ważne stało się dobre i sprawne zabezpieczanie wszelkich tego typu informacji. Zdecydowanie jedną z takich grup danych są zestawienia płacowe – popularne „paski”. Zawierają one najczęściej imię i nazwisko pracownika oraz szereg kwot związanych z wypłatą.

Firma FX Systems wprowadza bardzo proste, nie wymagające instalacji oprogramowanie, które pozwala na przygotowanie i wydruki tzw. tajnych pasków płacowych. Oprogramowanie działa na bardzo prostej zasadzie. Z systemu kadrowego, który nie umożliwia sam w sobie drukowania takich dokumentów eksportowany jest plik z danymi. Pik taki jest wczytywany do aplikacji, a ta na podstawie zawartych informacji tworzy tabelę która następnie jest formatowana do postaci dokumentów na stronie ukrytych wydruków.

W chwili obecnej aplikacja jest dostosowana do plików danych kadrowych systemów rodziny Insert, ale nic nie stoi na przeszkodzie by formatem wejściowym były pliki z innych systemów ERP. Firma FX Systems świadczy w tym zakresie usługę przystosowania i wdrożenia nowego rozwiązania.

Aplikacja umożliwia przygotowanie wielu rodzajów pasków, dla różnych formatów papieru (podział np. na 3, lub 2 paski na stronie A4 itp.). Wbudowany kreator pozwala na bardzo proste projektowanie wyglądu danych. Możemy zmienić dosłownie każdy element końcowego wydruku.

Rozwiązanie zostało przystosowane do współpracy z drukarkami igłowymi dzięki czemu można stosować specjalistyczny, gotowy do utajnienia papier. Aplikacja działa na wszystkich systemach rodziny Microsoft Windows od wersji 7 do 10.

W celu zamówienia produktu, lub uzyskania większej ilości informacji bardzo prosimy o kontakt drogą elektroniczną pod adresem: biuro@fxsystems.com.pl