kontakt: 500 053 593

Harmonogram kontroli sprzętu

Oprogramowanie Harmonogram Kontroli Sprzętu służy do gromadzenia informacji o bazie technologicznej firmy, lub zakładu pracy. Jednocześnie program stosując prostą bazę danych pozwala usystematyzować takie zbiory jak zestaw samego sprzętu, pomieszczeń, stref produkcyjnych, oraz pozwala zarządzać terminami kontroli parku technologicznego.

Praca z programem jest prosta i intuicyjna. Wystarczy w pierwszym kroku uzupełnić dane o pomieszczeniach, oraz strefach (jeśli taki podział jest potrzebny), oraz bazie danych sprzętu.

Mając wprowadzone te informacje można przygotować zestawienie wpisów zarządzające terminami kontroli sprzętu. Wpis zawiera połączenie informacji o określonym sprzęcie znajdującym się w danych pomieszczeniach i strefach.

Każdy wpis może być zaopatrzony dodatkowo statusem. Program domyślnie posiada dwa statusy: Aktywny i Nieaktywny. Statusy te określają stan danego wpisu. Domyślnie nowy wpis tworzony jest ze statusem Aktywny.

Harmonogram01

Cały program zawiera szereg funkcji ułatwiających sortowanie, filtrowanie i wyszukiwanie danych.

Sortowanie odbywa się w najprostszy sposób przez klikanie na belki z nazwą danej kolumny we wszelkich spisać.

Przydatną opcją jest również kolorowanie tabeli danych, pozwalające na wizualne prezentowanie stanu wpisów.

Całość programu uzupełnia możliwość przygotowania raportu na podstawie widoku wpisów. To oznacza, iż odpowiednio przefiltrowane i posortowane wpisy zostaną przedstawione na gotowym raporcie. Sam raport można wydrukować lub wyeksportować go do jednego z kilku najpopularniejszych formatów: PDF, RTF, lub XLS. Jednocześnie raport można w dowolny sposób zmieniać i dostosowywać do własnych potrzeb wykorzystując prosty, ale bogaty w opcje kreator.

Polecane artykuły
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019
SAIDA Pakowanie
By FXSystems  /  25 lutego 2019