kontakt: 500 053 593

Mobilne kolektory do remanentu i kontroli towarów

W ofercie firmy FX Systems pojawiły się mobilne kolektory danych przeznaczone na urządzenia z systemami Android i iOS, które dostosowywane są indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki przygotowaniu własnej platformy tworzymy szybkie i wyjątkowo wydajne aplikacja na urządzenia mobilne pozwalające na wykonywanie zadań związanych z obsługą magazynów, przeprowadzaniem remanentów i kontroli towarów.

Naszym głównym założeniem jest tworzenie indywidualnych rozwiązań dla Klienta. Jeśli istniejące aplikacje mobilne nie spełniają Twoich oczekiwań, lub nie zawierają wszystkich potrzebnych Tobie rozwiązań zachęcamy do zapoznania się z naszymi wdrożeniami. Dzięki nowoczesnej architekturze naszego oprogramowania składającego się z serwera obsługującego wymianę informacji i aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS możemy przygotować rozwiązanie integrujące się z dowolnym systemem magazynowych, CRM, lub ERP.

Przygotowane w ten sposób kolektory mobilne mogą działać bezpośrednio online, lub po pobraniu zestawu danych na urządzenie być niezależne i pracować offline, aż do czasu ich synchronizacji z głównym systemem. To sprawia, iż rozwiązanie jest wyjątkowo elastyczne i dostosowuje się do potrzeb użytkownika.

Łatwa instalacja dzięki udostępnianiu aplikacji w sklepach systemów, takich jak Google Play, oraz wysokie bezpieczeństwo wymiany informacji osiągnięte dzięki certyfikatom SSL i szyfrowaniu komunikacji stanowią ważny element rozwiązania w świetle wymogów stawianych przez RODO.

Ważnym elementem mobilnych kolektorów jest obsługa skanowania kodów kreskowych i kodów 2D. Aplikacje tworzone przez FX Systems posiadają możliwość korzystania z wbudowanych w urządzenia laserowych czytników kodów, lub wykorzystania zintegrowanego, własnego rozwiązania pozwalającego na szybkie i wydajne wyszukiwanie, skanowanie i przetworzenie kodów dzięki wbudowanemu aparatowi w telefonie, lub tablecie. Zwłaszcza to ostatnie rozwiązanie jest warte uwagi, gdyż dzięki naszemu oprogramowaniu można stworzyć kolektor z dowolnego telefonu z Androidem za 200 – 300 zł (urządzenia z wbudowanymi czytnikami laserowymi są wielokrotnie droższe).

Najważniejsze cechy mobilnych kolektorów na systemy Android i iOS:

– łatwy i przyjazny interfejs użytkownika w pełni dostosowany i przygotowany pod wymogi Klienta,

– integracja ze sklepami Google Play i App Store,

– integracja z dowolnymi systemami klasy ERP, CRM, lub programami magazynowymi,

– możliwość pracy online, bezpośrednio na danych z systemu, lub kolekcjonowania danych i synchronizacji z serwerem przy pracy offline bez dostępu do sieci,

– wysoka optymalizacja i wydajność aplikacji, pozwalająca na przechowywanie dziesiątek tysięcy danych (wdrożenia obsługujące po 20 – 50 tyś towarów przetwarzanych offline nie są problemem),

– wymiana informacji z serwerem danych w sposób bezpieczny (szyfrowanie, certyfikaty),

– obsługa laserowego skanera kodów kreskowych, lub wykorzystanie wbudowanego aparatu do wyszukania i skanowania kodów 1D i 2D,

– przejrzyste listy towarów z opisami, kodami i grafikami (ikony towarów, jeśli zachodzi taka potrzeba),

– szybka praca i wymiana informacji z wykorzystaniem sieci publicznych, lub VPN,

– zgodność aplikacji z systemami Android od wersji 4.4 (KitKat) do 8.0 (Oreo),

Podsumowanie.

Jeśli potrzebujesz mobilnego kolektora danych na urządzenia z systemami Android lub iOS zastanów się nad aplikacjami przygotowanymi przez FX Systems i dostosowanymi do Twoich, indywidualnych potrzeb. Dzięki naszym rozwiązaniom wdrożysz u siebie technologie które na rynku są drogie, złożone i ograniczone do zaprojektowanych zastosowań. Nasze aplikacje nie mają żadnych z tych ograniczeń.

Prezentacja, przygotowanie i wdrożenie.

Jeśli zainteresowały Cię nasze kolektory prosimy o kontakt elektroniczny z wykorzystaniem formularza na stronie, lub wiadomością email na adres biuro@fxsystems.com.pl. Po pierwszym kontakcie umówimy spotkanie na którym zademonstrujemy istniejące już rozwiązania dla takich firm jak Sadowniczy.pl, lub Adrenaline.pl oraz omówimy potrzeby i możliwości.

Ze względu na bardzo indywidualne przygotowanie aplikacji wycena jest przygotowywana wraz z ofertą i harmonogramem wdrożeń.

Galeria: