kontakt: 500 053 593

Nowy interfejs Moje Biuro FX

Moje Biuro FX otrzymało zupełnie nowy, responsywny i nowoczesny interfejs użytkownika, który dostosowuje się nie tylko do różnych ekranów, ale również do wykonywanej pracy użytkownika. Cały podstawowy UI został zbudowany od początku grupując funkcje i pozwalając maksymalizować obszar roboczy.

Prace nad nową wersją aplikacji trwały od półtora miesiąca i w tym czasie Moje Biuro FX zyskało całkowicie przebudowany interfejs użytkownika. Oprócz widocznego już przy pierwszym uruchomieniu responsywnego i dynamicznego menu funkcji po lewej stronie przebudowano całkowicie sposób zarządzania oknami. Teraz główne okna aplikacji są uruchamiane w zakładkach, analogicznie jak dzieje się to ze stronami w przeglądarkach internetowych, co pozwala na jednoczesną wygodną pracę z wieloma elementami systemu.

Dynamiczny pasek funkcji dostosowuje się do odbiorcy i niejako podąża za nim zmieniając dostępne opcje w zależności od modułu i czynności, które wykonuje użytkownik.

Przebudowane zostały również dotychczas mniej rozwijane moduły, jak magazyn, bazy kontrahentów i towarów z usługami. Teraz wszystkie te modułu otrzymały nowe tabele z licznymi usprawnieniami, jak chociażby szybkie lokalne filtrowanie na już pobranych z bazy rekordach.

Zmodyfikowane zostało również okno ustawień systemowych. Część funkcji została zgrupowana w jedna zakładkę, dzięki czemu łatwiej jest je odszukać i wykorzystać.

Jeśli nowy interfejs nie przypadnie użytkownikowi do gustu wystarczy jedynie oznaczyć w ustawieniach chęć korzystania z klasycznego UI i aplikacja będzie prezentowała okna jak dotychczas, ale zachowa wszystkie nowe wzbogacenia modułów i tabel.

Nowa wersja jest dostępna dla wszystkich licencjonowanych użytkowników w ramach bezpłatnej aktualizacji.

Dziękujemy za korzystanie z naszych rozwiązań.

FX Systems.

Polecane artykuły
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019
SAIDA Pakowanie
By FXSystems  /  25 lutego 2019