kontakt: 500 053 593

SAIDA Waga Wolumetryczna

To aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą systemów Android, lub iOS. Aplikacja stanowi część mobilną systemu SAIDA i jej główne zadanie to utworzenie zaawansowanego kolektora danych o produktach. Dzięki aplikacji w prosty i wyjątkowo przyjazny dla użytkownika sposób można dokonać spisu wymiarów i wyliczyć wagę wolumetryczną produktu. Dodatkowo na koniec procesu opisu produktu aplikacja gromadzi informacje o prawdziwości lokalizacji i stanów na magazynach.

Najnowsza wersja aplikacji dostępna w sklepie Google Play została tak przygotowana by z każdego telefonu utworzyć kolektor danych. Zasada działania jest prosta: wystarczy po zalogowaniu do aplikacji (z wykorzystanie loginu IAI Shop) pobrać dane o produktach na magazynach (wymagane połączenie z Internetem) i zacząć pracę. Dzięki trybowi kolektora cały proces spisywania i wyliczania wagi wolumetrycznej nie wymaga już aktywnego połączenia sieciowego, co jest bardzo ważne w miejscach gdzie zasięg WiFi, lub transmisji sieci komórkowych może być słaby, lub całkowicie niedostępny.

Wszystkie zebrane dane są gromadzone w pamięci urządzenia, a w chwili gdy jest to możliwe użytkownik może przeprowadzić szybką i bezproblemową synchronizację z główną bazą danych systemu SAIDA.

Aplikacja została przygotowana tak by działać niezawodnie, udostępniając intuicyjny interfejs użytkownika. Najnowsza wersja aplikacji działa na telefonach i tabletach z systemem Android w wersji 4.0 i nowszych.

Galeria aplikacji z systemu Android: