kontakt: 500 053 593

System BHP WorkMan FX

Na rynek właśnie trafił najnowszy produkt firmy FX Systems. System przeznaczony do kompleksowej obsługi wszystkich działalności związany z prowadzeniem i doradztwem w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Rozwiązanie dzięki swojej wyjątkowej skalowalności kierowane jest do odbiorcy o dowolnej wielkości. Niezależnie więc od tego, czy samodzielnie prowadzisz szkolenia BHP, czy też jesteś właścicielem prężnie rozwijającej się firmy i potrzebujesz usystematyzować dane o szkoleniach i pracownikach – system ten jest dla Ciebie.

BHP WorkMan FX to wyjątkowe narzędzie, które swoje możliwości opiera o solidne podstawy wypracowane w FX Systems przez lata tworzenia dedykowanych dla polskiego rynku rozwiązań. System jest:

– prosty w obsłudze i przyjazny dla użytkownika,

– skalowany (przez co można go wykorzystać na dowolnej ilości komputerów w firmie, a z wykorzystaniem technologii Internetowych takich jak VPN, również w rozproszonych terytorialnie oddziałach),

– bezpieczny i spełniający wymogi GIODO,

– stale rozwijany i dostosowywany do indywidualnych potrzeb odbiorcy,

– zbudowany na podstawie wieloletniej wiedzy i potrzeb naszych Klientów,

Główne zastosowanie systemu to przeze wszystkim tworzenie kartoteki firm i ich pracowników, oraz przechowywanie informacji o szkoleniach BHP niezbędnych i wymaganych przez polskie prawodawstwo. System pozwala w wyjątkowo szybki sposób przeszukiwać, grupować i zarządzać bazą pracowników w wielu firmach, przez co ułatwia proces przygotowania, planowania i przeprowadzania szkoleń BHP. Obecne w całym systemie kreatory dokumentów pozwalają na przygotowanie list szkoleniowych, oraz końcowych zaświadczeń z odbytych szkoleń.

W chwili obecnej w przygotowaniu jest również moduł do zarządzania wypadkami, dzięki czemu w jednym miejscu zgromadzić można obszerne dane o pracownikach.

System jest bardzo mocno ukierunkowany na bezpieczeństwo danych. Wymagane silne hasła, brak możliwości dostępu do danych bez odpowiednich uprawnień, przechowywanie wszelkich zmian w historii danych, to tylko niektóre z wbudowanych opcji pozwalających w sposób bezpieczny i ciągły pracować na kartotekach firmy.

FX Systems w roku 2017 wprowadza na rynek produkt BHP WorkMan FX jako jeden ze swoich głównych systemów, który otrzymywać będzie stałe aktualizacje uwzględniające uwagi i zapotrzebowania odbiorców.

Jeśli jesteś zainteresowany systemem, chcesz go u siebie wdrożyć i usprawnić całą pracę napisz: biuro@fxsystems.com.pl.

Galeria systemu:

Polecane artykuły
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019
SAIDA Pakowanie
By FXSystems  /  25 lutego 2019