kontakt: 500 053 593

Strony WWW

Twój biznes, Twoja pasja powinny być widoczne w Internecie.

Wizerunek Twojej firmy w Internecie jest dziś tak istotnym aspektem jak jakość produktów czy usług jakie oferujesz swoim Klientom. Daj się zauważyć, pozwól się odszukać i zaprezentować światu swoje produkty i usługi.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem, oferujemy konkurencyjne ceny uzależnione od potrzeb Klienta, stopnia rozbudowania strony, oczekiwań oraz zaangażowania Zleceniodawcy. Nieszablonowe podejście do każdego zlecenia to gwarancja wyjątkowej i niepowtarzalnej witryny.

Nasza oferta.

Dla Twoich potrzeb możemy przygotować:

  • responsywne strony WWW dopasowujące się do ekranu
  • strony WWW z panelem administracyjnym
  • rozbudowane serwisy WWW
  • sklepy internetowe
  • strony wizytówki

Możesz zastanawiać się po co Ci strona internetowa…

Dzisiejszy świat w dużej mierze przeniósł się do globalnej sieci. Ostatnie lata poza ogólnoświatowym trendem przejścia na usługi elektroniczne, borykał się i nadal odczuwa skutki ograniczeń chociażby wynikających z pandemii Covid-19. Więcej operacji wykonujemy w sposób elektroniczny i dostęp do informacji o Tobie, Twojej firmie, czy Twoich projektach jest najłatwiejszy właśnie dzięki witrynie internetowej.

Stosunkowo niewielkim kosztem i nakładem własnej pracy możesz osiągnąć:

Prezentację firmy

Zaprezentuj swoją działalność, pokaż czym się zajmujesz, co sprzedajesz. Docieraj do nowych Klientów.

Globalny zasięg

Twój Klient chce Cię odnaleźć. Pokaż się i daj się odnaleźć całemu światu.

Promocję

Twoja własna witryna WWW to niczym nieograniczone pole do prezentacji swojej firmy i produktów.

Wizerunek

Własna strona WWW znacząco zwiększa prestiż Twojej działalności.

Kontakt z Klientem

Dzięki witrynie WWW realnie zwiększasz szanse i ułatwiasz możliwość kontaktu Klienta z Twoją firmą.

Co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić.

Realizujemy projekty o różnej skali złożoności. To od Ciebie zależy jak bardzo dasz się poznać w Internecie i jak wiele spraw pozwolisz załatwić swoim Klientom przez witrynę WWW.

Dzięki szeroko zakrojonej współpracy między FX Systems, DataProcess i niezależnymi twórcami treści stale rozwijamy nasze portfolio, naszą wiedzę i umiejętności. Sprawdź, które z rozwiązań będzie najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Strony wizytówki.

Na początek polecamy piękne, interaktywne i w pełni responsywne strony wizytówki. To małe i tanie rozwiązania które w pełni zaprezentują Twoją działalność. Lekka strona, bez dodatkowych funkcji zarządzania treściami będzie działać bardzo szybko, jednocześnie dając wyjątkowe możliwości pięknej wizualnej prezentacji. Bez żadnych problemów umieścisz w takiej stronie/wizytówce banery, przesuwane slidery, czy formularze kontaktowe. Chcesz ułatwić dojazd do swojej siedziby? Dodamy sekcję z mapą Google, którą zna praktycznie każdy na świecie z dostępem do globalnej sieci.

Witryny z zarządzaniem treścią.

Chcesz móc samodzielnie dodawać wpis o nowościach w gamie Twoich produktów, lub aktualizacjach dotyczących Twoich usług? Potrzebujesz systemu do zarządzania treścią. Dostarczymy Ci takie rozwiązanie. Cały system CMS, do którego będzie można się zalogować i dodać nowe grafiki, czy zdjęcia prezentujące Twoje aktualności. Wpisać nowe teksty i dodać tagi opisujące artykuły w sieci.

Na witrynie CMS możesz wstawiać dowolne elementy. Wybór wtyczek jest ogromny i pozwala na zrobienie niesamowitych rzeczy. Piękne, interaktywne formularze, działające na każdym urządzeniu i na dowolnej przeglądarce. Złożone prezentacje, czy interaktywne tło z filmami odtwarzanymi automatycznie.

Sklepy internetowe.

Jeśli chcesz oprzeć swój biznes o sprzedaż w Internecie, lub chcesz rozwinąć obecną sprzedaż stacjonarną, ale dopiero stawiasz pierwsze kroki w handlu elektronicznym zbudujemy dla Ciebie cały sklep z mechanizmami zarządzania produktami, opisami, cenami. Pomożemy zintegrować z płatnościami elektronicznymi i dostarczymy potrzebnych mechanizmów do wymiany danych o stanach magazynowych i zamówieniach od Klientów.

Zaawansowane formularze.

Jeśli zwykłe formularze kontaktowe to za mało, a Ty potrzebujesz zaawansowanych mechanizmów przetwarzania wprowadzania danych, jak chociażby kalkulatory wycen, czy generatory dokumentów, to możemy wzbogacić Twoją stronę o zaawansowane aplikacje internetowe działające wewnątrz witryny. Takie formularze/aplikacje mogą mieć dowolnie złożoną logikę. Jeśli masz skomplikowane mechanizmy wyliczania wyceny, zależne od wielu czynników zapewnimy stworzenie aplikacji, która bez problemu policzy wszystko tak jak jest to wymagane, a wszystko to z poziomu strony.

Aplikacja internetowe.

Jeśli to wszystko to nadal mało i potrzeba Ci całego systemu dostępnego przez przeglądarki, to jest to nasza największa pasja. Zaprojektujemy, pod Twoje wyraźne wytyczne i zgodnie z Twoimi potrzebami dowolnie złożoną aplikację internetową z której skorzystasz z każdego miejsca na Ziemi. W takich aplikacjach nie ma już żadnych ograniczeń co do funkcjonalności. Oddamy do Twojej dyspozycji interaktywne tabele, wykresy, formatki danych, czy mechanizmy archiwizacji plików. Wszystko to co jest Ci potrzebne do rozwoju Twojego biznesu i Twoich pasji.

O możliwościach takich aplikacji można więcej poczytać np. tu: biznes lubi tabele

Na koniec…

Najważniejszą sprawą z tego wszystkiego jest fakt, że w pełni wspomożemy Cię w procesie zaistnienia w Internecie. Nie ważne, czy jest to mała witryna, czy nawet tylko strona wizytówka. Może to być cały złożony system, lub aplikacja internetowa: my wyjaśnimy jak to działa. Podpowiemy jakie są najlepsze praktyki. Pomożemy wybrać dostawców hostingu i wskażemy jak całość zabezpieczyć i zapewnić ciągłość dostępu do usługi. Zdobywamy tą wiedzę od wielu lat i chętnie się nią dzielimy oddając w ręce Twoją i Twoich Klientów dopracowane, wyjątkowe projekty.

Przejrzyj nasze niektóre realizacje:

Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania zadzwoń lub napisz