kontakt: 500 053 593

Aktualizacja Generatora Bazy Numerów Telefonów Stacjonarnych

Aktualizacja Generatora Numerów

Ze względu na duże zainteresowanie Generatorem Bazy Numerów Telefonów Stacjonarnych i częste zapytania na jego temat firma FX Systems udostępniła jego aktualizację, oraz wersję DEMO, która prezentuje możliwości samego rozwiązania.

W nowej wersji 2.0.2 aplikacja otrzymała wewnętrzny rozbudowany słownik, który służy do dopisywania danych o:

  • Kodzie pocztowym
  • Nazwie poczty
  • Nazwie miejscowości
  • Nazwie gminy
  • Nazwie powiatu
  • Nazwie województwa
  • Rodzaju (miasto/gmina/wieś)
  • Ilości mieszkańców

Nowa wersja zawiera również zaktualizowaną bazę (automatyczny projekt FX Systems) skróconych kodów telefonów stacjonarnych, dzięki którym wygenerowane numery można przypisać z dużym prawdopodobieństwem do danych adresowych.

W nowej wersji dodano również opcję optymalizującą (która jest domyślnie włączona), której zadaniem jest zapisanie do wynikowej bazy jedynie tych numerów, które udało się przypisać do danych adresowych.

Dzięki zmianom w ramach jednego prostego interfejsu użytkownika otrzymujemy kompletne środowisko generatora, który tworzy bazy krajowych numerów telefonów stacjonarnych na podstawie danych udostępnionych publicznie przez UKE wraz z danymi adresowymi, dzięki czemu wynikowe bazy można wykorzystywać na wiele sposobów.

Dzięki rozwijanej bazie skrótów numerów (opracowywanej stale przez FX Systems) każda jej aktualizacja dostępna dla odbiorców produktu, przynosi większą sprawność automatycznego tworzenia połączeń między danymi adresowymi, a numerem z zakresu przydzielonego dla UKE.

Bazy, które zostały zoptymalizowane dają znacznie lepsze rezultaty dodzwanialności, przez wykluczenie numerów, które co prawda są w zakresie UKE, ale nie zostały dotychczas przydzielone.

W celu zapoznania się z programem zapraszamy do jego pobrania i wypróbowania.

Wersja DEMO dostępna pod adresem: Wersja DEMO generatora (wielkość archiwum: 878 KB), nie wymaga instalacji. Program należy wypakować na dysku i uruchomić. Generator w ograniczonej wersji przygotuje jedynie 1,5 tyś rekordów, dzięki czemu użytkownik zobaczy zasadę jego działania.

Czekamy na wszelkie uwagi i zapytania. To głównie dzięki odbiorcom program jest rozwijany i udoskonalany.

Główne informacje o oprogramowaniu są dostępne we wpisie tutaj.

Dodaj komentarz