kontakt: 500 053 593

Aktualizacja Systemu Windykacja FX

Udostępniono nową wersję Systemu Windykacja FX.

W wersji 1.4.5 oddano następujące nowości:

– wsparcie działania systemu w modelu rozproszonym (system windykacyjny w modelu rozproszonym),

– nowe tryby pracy w systemie, w tym tryb podglądy (tylko do odczytu, dla Klienta firmy windykacyjnej),

– wsparcie pracy agentów (pracowników firmy windykującej) w wielu projektach jednocześnie.

– szereg poprawek i nowych funkcji wspierających importy, oraz ogólną stabilność systemu.

By dowiedzieć się więcej o nowościach w systemie Windykacja FX zajrzyj na stronę: nowa wersja systemu Windykacja FX – 1.4.5.

System Windykacja FX jest stale rozwijanym i udoskonalanym narzędziem pracy z projektami windykacyjnymi. Najnowsza aktualizacja to zbiór kilkudziesięciu usprawnień systemu, opracowanych na przełomie ostatnich 8 miesięcy, od daty jego pierwszego wdrożenia.

Oprócz typowych dla każdego systemu  informatycznego poprawek związanych z bezpieczeństwem i stabilnością działania, Windykacja FX w wersji 1.4.5 została rozbudowana o niżej opisane możliwości.

Do Windykacja FX dodano opcje umożliwiające wykorzystanie systemu w modelu rozproszonym.

Dzięki temu istnieje możliwość uruchomienia wielu mniejszych biur danej firmy, korzystających z jednego centralnego serwera systemu. Model ten sprzyja wykorzystaniu rozwiązania informatycznego na terenie całego kraju, oraz poza jego granicami. Takie podejście obniża znacząco koszty wdrożenia systemu i pozwala na rozproszenie działalności w sensie geograficznym.

Optymalizacja systemu pod tym względem pozwoliła ograniczyć wymagania łącza internetowego zaledwie do 250 kb przychodzących i 100 kb wychodzących. Obrazując to można powiedzieć, iż dla łączą 2 „megowego” można uruchomić biuro z 8 stanowiskami pracującymi na systemie Windykacja FX. Taka optymalizacja jest możliwa dzięki klientowi systemu instalowanemu na poszczególnych stacjach, oraz restrykcyjnym zasadom wyświetlania i pobierania danych z centralnego systemu.

W nowej wersji systemu Windykacja FX dodano nowe tryby pracy, w tym tryb podglądu, który umożliwia przekazanie części systemu dla osób zainteresowanych, ale bez możliwości wprowadzania przez nich jakichkolwiek zmian. To opcja wspierająca kontrolę nad danym projektem windykacyjnym dla klientów kancelarii.

System Windykacja FX w wersji od 1.4.5 wspiera również opcje przełączania agentów między projektami. Od początku istnienia system pozwalał na prowadzenie równoległe wielu projektów windykacyjnych. Najnowsza wersja pozwala jednemu agentowi – pracownikowi firmy windykującej, pracować na kilku projektach jednocześnie. Funkcja ta jest w pełni kontrolowana przez administratora systemu. Ma on pełną możliwość przypisywania jednego pracownika do wielu projektów, lub też ograniczenie go tylko do projektu głównego.

W najnowszej wersji zoptymalizowano również opcje importu danych, wprowadzając szereg poprawek wspierających pobieranie danych przygotowanych zarówno w Microsoft Excel, jak również Open Office, czy Libre Office.

Wraz z oddaniem najnowszej wersji systemu Windykacja FX pojawiły się też nowe modele licencjonowania systemu.

System Windykacja FX może być od tej chwili licencjonowany na następujących zasadach:

licencja podstawowa grupowa (system jest instalowany i wdrażany u Klienta na jego serwerze, oraz stacjach roboczych, brak ograniczeń co do czasu wykorzystania, lub ilości stanowisk).

licencja rozproszona (system jest instalowany na serwerze Klienta, oraz wdrażany w rozproszonych oddziałach. Nowy typ licencji, związany z konfiguracją dostępu do bazy danych, ale nie zawiera żadnych ograniczeń czasowych, oraz ilości stanowisk rozproszonych).

licencja typy SAS (system udostępniany przez firmę FX Systems w modelu dzierżawionym na serwerach firmowych. Typ licencji związany z ilością stanowisk mających mieć dostęp do bazy danych systemu)

licencja testowa typu SAS (możliwość testowania systemu w modelu dzierżawionym ograniczony czasowo).

 

By dowiedzieć się więcej o całym systemie zapraszamy na stronę główną Systemu Windykacja FX.

Życzymy miłej i przyjemnej, ale przede wszystkim owocnej pracy z systemem.

Zespół programistów FX Systems.

Dodaj komentarz