kontakt: 500 053 593

badania i edukacja

W niniejszym dziale zaprezentowane zostaną programy stworzone z myślą o nauce i edukacji. Wszystkie programy opisane poniżej są bezpłatne i każdy kto jest nimi zainteresowany może swobodnie z nich korzystać. Aplikacje zostały tak przygotowane, by nie trzeba było ich instalować. Wystarczy program skopiować na dysk i uruchomić.

Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany rozwojem prezentowanych aplikacji proszę o kontakt. Udostępnię kod źródłowy i dokumentację techniczną.

Dostępne aplikacja:

Analiza Izotopów

Prosta, ale estetycznie przygotowana aplikacja naukowa pozwalająca na wykonanie nieco bardziej złożonych operacji matematycznych obliczających aktywność danego izotopu promieniotwórczego po dowolnym okresie jego użytkowania, lub składowania.

Interaktywny Układ Okresowy Pierwiastków

Aplikacja edukacyjna prezentująca w nowy sposób znany wszystkim układ okresowy pierwiastków.

Dzięki wbudowanym mechanizmom generowania trójwymiarowych modeli układu elektronów w danym pierwiastku stanowi ciekawą alternatywę dla wielu podobnych aplikacji.

Generator Cyfrowych Modeli Terenu

To zestaw trzech aplikacji powstałych w ramach projektu badawczo – rozwojowego, którego celem było stworzenie autorskiego rozwiązania pozwalającego na generowanie cyfrowych modeli terenu na podstawie skanów map fizycznych. W skład pakietu wchodzą: aplikacja do digitalizacji map fizycznych, aplikacja do analizy gotowych map cyfrowych i aplikacja do generowania trójwymiarowego modelu terenu.

Dodaj komentarz