kontakt: 500 053 593

Bezpłatne Auto Raporty FX

Kolejną aplikacją, którą firma FX Systems udostępnia publicznie, bez żadnych opłat jest program Auto Raporty FX. Udostępniona bezpłatnie wersja, również do zastosowań komercyjnych, została przygotowana w roku 2015. Zawiera wszystkie elementy i funkcjonalności opisane na stronie projektu Auto Raporty FX i jest przeznaczona dla baz danych Microsoft SQL.

Aplikacja obsługuje bazy Microsoft w dowolnej wersji dostępnej do roku 2016. Wsparcie dla innych silników baz danych jest przygotowywane indywidualnie dla potrzeb Klientów i stanowi część wdrożenia, którą to usługę świadczy firma FX Systems.

Prezentowane tu archiwum zawiera kompletny folder ze wszystkimi wymaganymi plikami i bibliotekami. Wystarczy pobrać plik dostępny poniżej, rozpakować, skonfigurować połączenie z bazą danych MS SQL i rozpocząć prace nad szablonami raportów i ustawieniami procesu wysyłania.

Link bezpośredni: pobierz Auto Raporty FX 2015

Dzięki tej aplikacji możliwa będzie pełna automatyzacja procesu raportowania dla wszystkich rozwiązań korzystających z obsługiwanej bazy danych. Firma FX Systems wykorzystuje tą aplikację we własnych rozwiązaniach, ale z pełnym sukcesem wdrażane było ono również dla takich systemów jak Subiekt GT firmy Insert, czy Microsoft Dynamics.

Zachęcamy zainteresowanych do pobrania i wypróbowania tego programu. To łatwe w użyciu narzędzie z ogromnymi możliwościami, które trudno znaleźć nawet w bardzo dużych i drogich systemach.

Dodaj komentarz