kontakt: 500 053 593

Bezpłatne Moje Biuro FX

Wraz z Nowym Rokiem firma FX Systems udostępnia bezpłatnie, również do zastosowań komercyjnych, program Moje Biuro FX 2015. Udostępniona wersja zawiera wszystkie zmiany i udoskonalenia przygotowane w minionym okresie. Obecnie każdy użytkownik może pobrać nowy pakiet i rozpocząć korzystanie z niego według własnych potrzeb, praktycznie natychmiast.

Szczegółowe informacje o udostępnionym oprogramowaniu można przeczytać na stronie Moje Biuro FX.

Link bezpośredni: pobierz Moje Biuro FX 2015.

Program wystarczy wypakować w dowolnym miejscu i rozpocząć korzystanie z niego, bez potrzeby instalacji, czy spełnienia jakichkolwiek dodatkowych wymagań.

Firma FX Systems świadczy usługi dostosowania i personalizacji oprogramowania na życzenie i Klienta.

Aplikacja nie zawiera żadnych reklam, czy niechcianych dodatków. Program nie łączy się z Internetem i nie przesyła żadnych informacji o użytkownikach. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i można z niej korzystać na komputerach z dowolną wersją systemu Microsoft Windows. Tak więc bardzo dbamy o to by udostępnione produkty były jak najbardziej przyjazne dla odbiorców.

Jednocześnie firma FX Systems informuje, iż rozpoczynają się prace nad oprogramowaniem w wersji 2016. Nowa wersja przystosowywana będzie do wsparcia procesu obsługi takich przedsiębiorstw jak stacje benzynowe, handel obwoźny itp. Szczegóły zostaną udostępnione w najbliższym okresie.

Nowa wersja zawierać będzie również wszystkie zmiany sugerowane przez obecnych użytkowników. Serdecznie dziękujemy za wszystkie uwagi i propozycje rozwoju tego produktu i prosimy o ich dalsze nadsyłanie. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem aplikacji Moje Biuro FX.

Zachęcamy również do zapoznania się z opisem najnowszej wersji Moje Biuro FX 2016!

Polecane artykuły
uniGUI dla Linuxa
By FXSystems  /  18 czerwca 2020
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019

Dodaj komentarz