kontakt: 500 053 593

Dział „do pobrania”

Uruchomiony został nowy działa witryny FX Systems, o wiele mówiącej nazwie „do pobrania” z którego to można szybko pobrać najważniejsze aplikacje, aktualizacje i dokumenty.

Nowa sekcja witryny ma zapewnić bezproblemowy dostęp do najważniejszych plików instalacyjnych i dokumentacji technicznej naszych rozwiązań. Dzięki bezpośredniemu dostępowi zaawansowani użytkownicy odnajdą wymagane treści i aktualizacje.

Właśnie na aktualizacje chcemy zwrócić szczególną uwagę. Zdecydowana większość naszych rozwiązań pozwala na pobieranie poprawek z Chmury FX Systems. Istnieje jednak cały szereg miejsc w których dostęp do Internetu jest utrudniony, lub wręcz zablokowany. Właśnie w tym celu zaczęliśmy przygotowywać niezależne pakiety instalacyjne offline. Linki do ich pobrania będą umieszczane w opisywanej sekcji.

Przy okazji uruchomienia nowej strony, udostępniona została aktualizacja do najnowszej wersji programu Moje Biuro FX 3.4.6. To opisany wcześniej pakiet zbiorczy aktualizacji wraz z nowymi funkcjami.

Wszystkich zachęcamy do odwiedzania strony „do pobrania”.

Polecane artykuły
uniGUI dla Linuxa
By FXSystems  /  18 czerwca 2020
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019

Dodaj komentarz