kontakt: 500 053 593

Generator Bazy Numerów Telefonów Stacjonarnych

Firma FX Systems przygotowała autorską aplikację pozwalającą na wygenerowanie kompletnej bazy numerów telefonów stacjonarnych wykorzystywanych w Polsce przez takich operatorów jak Orange (dawniej TP S.A.), Netia, Dialog, czy wszystkich operatorów alternatywnych operujących na rynku stacjonarnym. Oprogramowanie opiera się na danych udostępnionych przez Urząd Kontroli Elektronicznej. UKE publikuje zakresy numeracji przydzielanych dla polskich operatorów. Oprogramowanie przygotowane przez FX Systems Piotr Daszewskich analizuje zapisy UKE i przygotowuje pełną bazę numerów telefonów stacjonarnych.

Cały proces jest wyjątkowo szybki i przyjazny użytkownikowi. W podstawowej wersji aplikacja przygotowuje zestaw plików CSV dla każdego z numerów kierunkowych. W sumie oprogramowanie generuje bazę wielkości blisko 8 mln numerów telefonów.

Dla kogo oprogramowanie?

Generator Bazy Numerów Telefonów Stacjonarnych jest przygotowany z myślą o wszystkich firmach typu Call Center, lub Contact Center, które wymagają legalnej i jak największej bazy telefonów stacjonarnych, by móc nawiązywać kontakt z ludźmi w całej Polsce. Oprogramowanie przygotowuje pliki w standardzie CSV, który jest przyjmowany przez praktycznie wszystkie systemy informatyczne przeznaczone dla wspomnianej branży. Numery telefonów są zapisane w poprawnej postaci, bez żadnych spacji, czy myślników. Jednocześnie numery są pozbawione zer na początku, co jest wymagane w polskich sieciach, by wykonywać poprawne połączenia.

Tak przygotowane bazy w połączeniu z funkcjami predictive dialing stanowią idealne i przede wszystkim, legalne rozwiązanie problemu dostępu do baz numerów stacjonarnych w Polsce.

Wersja rozszerzona – wraz z wdrożeniem

Podstawowa wersja oprogramowania generuje pełną bazę, blisko 8 mln numerów telefonów stacjonarnych. Bazy są podzielone na pliki z numerami kierunkowymi. Istnieje jednak możliwość zamówienia procesu wdrożenia oprogramowania do obsługi takich baz danych w ramach którego firma FX Systems rozszerzy bazę numerów telefonów o informacje dotyczące kodów pocztowych, nazw województw i miast. Dodatkowa aplikacja działa na autorskich bazach zakresów numeracji dla danych miast, województw i kodów pocztowych. Na podstawie numeru telefonu oprogramowanie jest w stanie dodać te informacje do bazy. Aplikacja jest sprzedawana wraz z wdrożeniem, gdyż istnieje możliwość rozszerzenia dowolnej bazy numerów stacjonarnych, na życzenie Klienta.

W celu uzyskania informacji o oprogramowaniu, oraz jego cenie proszę o kontakt na adres: biuro@fxsystems.com.pl

2014-12-08

Udostępniono nowy wpis dotyczący tego produktu, jeśli chcesz go zobaczyć wejdź tutaj

Dodaj komentarz