Bezpłatne Moje Biuro FX 2016

Bezpłatne Moje Biuro FX 2016

Jak co roku firma FX Systems udostępnia bezpłatnie pełną, niczym nieograniczoną wersję swojego oprogramowania do prowadzenia małych firm, które cieszy się dużym zainteresowaniem, szerokiego grona odbiorców. W tym miejscu dziękujemy od razu wszystkim użytkownikom, którzy podpowiadali, sugerowali wszelkie zmiany i udoskonalenia. To w dużej mierzę dzięki Waszemu wkładowi aplikacja rośnie i staje się coraz bardziej przyjazna.

W dziale „do pobrania”, lub pod linkiem: pobierz instalator Moje Biuro FX 2016, można uzyskać dostęp do programu instalacyjnego najnowszej wersji aplikacji.

Udostępniona wersja zawiera wszystkie poprawki i modyfikacje które powstały w roku 2016, a więc również cały Service Pack 1 o którym można przeczytać tutaj.

Wersja 2016 przynosi szerokie grono usprawnień i ulepszeń w funkcjonowaniu samej bazy danych dokumentów finansowych, szablonów wydruków faktur, raportów, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, oraz coraz wygodniejszego i przyjaźniejszego kalendarza.

To jednak nie wszystko. Rok 2017 to kolejne prace nad systemem. W ramach rozwoju planowane są następujące funkcje:

  • modyfikacje bazy danych i zbiorów klientów pozwalające na dodawanie do nabywcy danych odbiorczy, by aplikacja była zgodna z nowymi wymogami prawnymi dla instytucji budżetowych,
  • dodanie możliwości używania wielu szablonów dokumentów faktur sprzedaży,
  • obsługa generowanie struktury plików JPK VAT w wersji 2,

Z bardziej egzotycznych planów, aplikacja ma uzyskać:

  • interaktywnego asystenta, który „przemówi” do użytkownika ludzkim głosem,
  • integrację z mapami Google, by można było sprawdzać gdzie nasi kontrahenci geograficznie się znajdują i wraz z asystentem planować wygodne trasy dostaw, dojazdów i kontaktów,
  • rozbudowa danych kontrahentów o funkcje typowe bardziej dla systemów CRM (menadżer relacji z Klientami), a więc planowanie spotkań, analiza wystawionych dokumentów itp.,

Firma FX Systems będzie starać się rozwijać i udoskonalać całość rozwiązania, bez utraty jego prostoty i łatwości wykorzystania. Wszystkie opisane wyżej funkcje mają być wygodnymi dodatkami, które wzbogacą podstawową pracę, a nie ją utrudnią przez nadmierne rozbudowanie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim użytkownikom za wsparcie, dobre oceny i przede wszystkim za użytkowanie tego małego narzędzie, które stało się codziennością wielu z nas.

O kolejnych odsłonach i nowych opcjach będziemy informować na bieżąco w późniejszych informacjach dotyczących aplikacji. Zaglądajcie więc często i odnajdujcie nowe, przydatne funkcje zarówno aplikacji Moje Biuro FX, jak i innych naszych systemów.