kontakt: 500 053 593

Moje Biuro FX – Bezpłatna wersja 2014

Na początek nowego, 2015 roku firma FX Systems postanowiła wprowadzić nowy proces dystrybucji części własnego oprogramowania. Od teraz co roku aplikacja Moje Biuro FX będzie udostępniana bezpłatnie w wersji z roku poprzedniego. Dzięki temu mniej wymagający użytkownicy będą mogli aktualizować bezpłatnie swoje oprogramowanie biurowe, a wszyscy zainteresowani tym rozwiązaniem informatycznym będą mogli się z nim zapoznać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Tak więc od stycznia 2015 roku aplikacja Moje Biuro FX w wersji 2.3.0 jest bezpłatna dla wszystkich zainteresowanych. Nowe wersje aplikacji, które powstaną w roku 2015 będą dostępne dla nowych wymagających Klientów za niewielką opłatą licencyjną (szczegóły tutaj).

MojeBiuroFX230

Udostępniona wersja 2.3.0, która została ukończona 30 grudnia 2014 roku zawiera szereg nowych opcji, poprawek i udoskonaleń. Najważniejsze ze zmian to:

– przebudowa graficznej strony interfejsu użytkownika (nowe grafiki, zmodyfikowane ikony przycisków itp.),

– poprawione funkcje liczące kwoty (zamiennie netto – brutto, brutto – netto),

– dodane zabezpieczenia przed wprowadzaniem niepoprawnych typów danych,

– dodane opcje podpowiedzi (np. miejsca wystawienia dokumentu zakupu na podstawie danych historycznych),

– dodane zabezpieczenia przed uruchamianiem niektórych opcji w niepożądanych sytuacjach (np. podglądu faktury, przy pustej liście tych dokumentów),

– dodana funkcja pozwalająca na usuwanie błędnie wprowadzonej faktury,

– poprawione wyszukiwanie i filtrowanie w całej aplikacji;

To tylko najważniejsze z wprowadzonych poprawek.

Obecnie aplikacja Moje Biuro FX jest prawdopodobnie najprostszym tego typu rozwiązaniem na rynku polskim, przeznaczonym dla mikro i małych przedsiębiorstw. Sama aplikacja pozwala na gromadzenie faktur zakupu, sprzedaży i bardzo prostej gospodarki magazynowej (z opcją wywoływania skutku magazynowego przy dodawaniu faktur). Jeśli więc szukasz, drogi Kliencie, programu, który nie wymaga instalacji, jest w pełni przenośny, nie ma ograniczeń licencyjnych, a potrzebujesz jedynie móc wystawiać faktury i tworzyć ewidencje zakupów i sprzedaży to aplikacja Moje Biuro FX jest właśnie dla Ciebie.

Dodatkowo firma FX Systems nastawiła się na większą personalizację samej aplikacji. Jeśli Klient jest zainteresowany większym dostosowaniem programu do własnych potrzeb (dodatkowe wpisy, logo itp.) na specjalne zamówienie istnieje taka możliwość. Po szczegóły prosimy o kontakt na adres: biuro@fxsystems.com.pl

Nowa, bezpłatna wersja programu Moje Biuro FX jest dostępna do pobranie tutaj: MojeBiuroFX_230.

Program jest spakowany w archiwum RAR. Wystarczy go rozpakować i uruchomić. Nie wymaga żadnej instalacji, czy specjalistycznych uprawnień administracyjnych systemu.

Aplikacja była testowana na systemach Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 i Windows 8/8.1 (w wersjach 32 i 64 bitowych). Program do uruchomienia nie potrzebuje żadnych dodtkowych aplikacji, ani sterowników.

Prosimy wszystkich użytkowników o uwagi, sugestie i podpowiedzi, tak by kolejne wersje, które z czasem staną się bezpłatne i ogólnodostępne były lepsze i wygodniejsze w użytkowaniu.

Jako zespół FX Systems, życzymy owocnej i przyjemnej pracy z naszymi rozwiązaniami informatycznymi.

Więcej informacji o aplikacji Moje Biuro FX można znaleźć tutaj: wpis o poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz