kontakt: 500 053 593

Moje Biuro FX na 2017

Wraz z nastaniem roku 2017 wiele mikro firm zaczęły obowiązywać nowe przepisy prawne. FX Systems właśnie udostępniło najnowszą wersję swojego oprogramowania do prowadzenia małego biura, czyli znane i lubiane Moje Biuro FX.

Wersja przeznaczona na rok 2017 zawiera wszystkie wypracowane przez minione lata funkcje, oraz kilka nowych, właśnie wiązanych z wymogami prawnymi.

Najważniejsze zmiany to:

– Rozbudowa danych kontrahentów o dodatkowe pole pozwalające przypisać do klienta dane odbiorcy. Dzięki temu możliwe jest zgromadzenie powiązanych ze sobą danych nabywców i odbiorców. Jest to ważne ze względu na wymóg umieszczania danych nabywcy i odbiorcy w fakturach sprzedażowych.

– Nowa wersja aplikacji zawiera jednocześnie nowy szablon faktury sprzedaży przeznaczonej do tych kontrahentów, którzy wymagają umieszczania danych nabywcy i odbiorcy, a więc głównie z sektora budżetówki.

– Dane kontrahentów rozbudowano o opcję przypisywania nazwy skróconej, tak by np. rozróżnić te same firmy i instytucje dla których są różni odbiorcy. Z danych skrótu można korzystać w obrębie całej aplikacji, wyszukiwać i wybierać po tej maksymalnie 20 znakowej informacji.

– Rozbudowano Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów dodając do bazy opcję gromadzenia informacji o rodzaju i wartości wydatku kwalifikowanego jako koszty badawczo rozwojowe.

– Przy rozbudowie Księgi PiR oddano jednocześnie dwa nowe szablony wydruków. Jeden generujący dużą wersję Księgi mieszczącą się na dwóch stronach A4, oraz drugi przygotowany specjalnie przez FX Systems, w którym komplet danych jest umieszczony na jednym arkuszu A4.

Oprócz tego do aplikacji dodano szereg mniejszych usprawnień i udoskonaleń, dzięki którym praca z oprogramowaniem dla biura ma być łatwiejsza i przyjaźniejsza.

Jeśli interesuje Cię nabycie oprogramowania Moje Biuro FX 2017 skontaktuj się z nami pisząc na adres biuro@fxsystems.com.pl. Poprzednia wersja aplikacji, przeznaczona na rok 2016 jest dostępna bezpłatnie w dziale do pobrania.

Jednocześnie informujemy, iż oprogramowanie Moje Biuro FX 2017 zastępuje dedykowaną aplikację Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, a dzięki stałemu wsparciu i rozwojowi jest korzystnym i prostym narzędziem do prowadzenia tego typu zbiorów danych.

Polecane artykuły
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019
SAIDA Pakowanie
By FXSystems  /  25 lutego 2019

Dodaj komentarz