SAIDA dla Sadowniczy.pl

SAIDA dla Sadowniczy.pl

Firma FX Systems nawiązała współpracę z Sadowniczy.pl, której efektem jest przygotowanie kompleksowego systemu pozwalającego na zarządzanie produkcją, ewidencjonowaniem i wspomaganiem sprzedaży przez IAI Shop. System SAIDA jest wyjątkowo rozbudowanym rozwiązaniem informatycznym którego aplikacje klienckie są dostarczanie na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne.

System został tak przygotowany by rozszerzyć i ułatwić wykorzystanie z IAI Shop, oraz umożliwić wykonywanie szerokiego wachlarza funkcji pomocniczych. Sam system składa się z głównej Hurtowni Danych opartej o najnowszy silnik relacyjnej bazy danych Microsoft SQL Serwer. Architektura jest złożona, ale w dużym uproszczeniu składa się z:

  • oprogramowania serwerowego którego zadaniem jest wymiana informacji z systemem IAI Shop (pobieranie zamówień, danych o klientach, synchronizowanie stanów magazynowych, czy przekazywanie informacji o wymiarach i opisach produktów),
  • oprogramowania zarządzającego i głównego klienta, przeznaczonego na stacje robocze z systemem Microsoft Windows. Panel SAIDA, bo tak nazywa się ta część systemu, pozwala na szereg operacji opisanych poniżej.
  • oprogramowania dla urządzeń mobilnych w kilku wersjach o różnych funkcjonalnościach, opisanych poniżej.

Dzięki scentralizowanej Hurtowni Danych, informacje spływające zarówno ze sklepu IAI Shop, produkcyjnych urządzeń mobilnych i stacji roboczych operatorów, są gromadzone i wspólnie przetwarzane, dając scentralizowany obraz nawet bardzo dynamicznie zmieniającego się stanu zamówień, produkcji i wyników finansowych.

System jest stale rozwijany, a jego najważniejsze elementy są opisane poniżej:

SAIDA Waga Wolumentryczna – Aplikacja mobilna na systemu Android i iOS przeznaczona do mobilnego spisywania danych o produktach, w tym wymiarów, stanów magazynowych itp.

Jeśli prowadzisz sprzedaż z wykorzystaniem systemu IAI Shop, ale brakuje Ci scentralizowanego zarządzania całym backoffice skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@fxsystems.com.pl. Umówimy się na spotkanie, zademonstrujemy możliwości rozwiązania i wspólnie ustalimy możliwości jego wykorzystania.