kontakt: 500 053 593

SAIDA Panel – wersje 1.5 na rok 2018

To wielozadaniowy system wspomagania przedsiębiorstwa stale rozwijany dla potrzeb firmy Sadowniczy.pl. Już od blisko roku FX Systems prowadzi intensywne prace, opierające się na krótkich (tygodniowych) sprintach w ramach których powstaje autorski system ERP o nazwie SAIDA.

W skład całego ekosystemu wchodzą aplikacje automatyczne, konektory, aplikacje mobilne na systemy Android i iOS, oraz SAIDA Panel – czyli omawiana poniżej aplikacja dla rodziny systemów Microsoft Windows.

Dzięki aplikacjom mobilnym możliwe stały się takie działania jak prowadzenie remanentu i wyliczanie właściwości towarów w terenie i na magazynach, gdzie brakuje stałego dostępu do sieci Internet, więc dane muszą być kolekcjonowane i trwale przechowywane w urządzeniach mobilnych. Więcej o aplikacjach i kolektorach mobilnych firmy FX Systems można poczytać tutaj.

Dla potrzeb systemu przygotowano również szereg aplikacji w pełni automatycznych, takich jak konektory wymieniające dane z IAI Shop, czy Skanuj.to. Wymiana jest w 100% nadzorowana przez oprogramowanie, nie wymaga ingerencji człowieka, dzięki czemu może być wykonywana w dowolnym okresie czasu i dowolną ilość razy, bez popełniania błędów, niepotrzebnego przeciążania systemu, czy generowania zbędnego ruchu. Dzięki automatycznym aplikacjom FX Systems generowane są raporty, przekazywane informacje o remanencie do IAI Shop, czy pobierane z IAI Shop zamówienia od Klientów. Podobnie pobierane są dokumenty finansowe dzięki napisaniu własnego, autorskiego konektora do Skanuj.to.

Całość jednak ekosystemu SAIDA kumuluje się w oprogramowaniu SAIDA Panel. To lekki klient Hurtowni Danych ERP dla Sadowniczy.pl przeznaczony na wszystkie systemy Microsoft Windows od wersji 7 do 10.

Główne obszary i moduły systemu już gotowe na początek roku 2018 to:

– Zaawansowana administracja wieloma aspektami systemu (również zdalnymi aplikacjami mobilnymi),

– Pełny dostęp do gamy produktów Sadowniczy.pl,

– Pełny dostęp do magazynów, lokalizacji, oraz stanów magazynowych z szybką wymianą informacji z IAI,

– Zaawansowany moduł Faktur (opierający się na danych z Skanuj.to), pozwalający na kontrolę i zarządzanie dokumentami finansowymi. Wyposażony w elementy księgowości i analityki,

– Moduł zamówień od Klientów z IAI Shop z zaawansowanymi opcjami filtrowania i analizowania zamówień,

– Rozbudowany moduł zakupowy (współpracujący z pomniejszymi modułami producentów i dostawców) z zaawansowanymi funkcjami analizy zapotrzebowani i proponowania zamówień wewnętrznych.

– Moduł magazynowy, który pracując na magazynach IAI dodaje funkcje przyjęć magazynowych i kontroli stanów dzięki pełnej integracji z mobilnymi kolektorami danych.

W planach na najbliższe miesiące jest dalszy rozwój aplikacji mobilnych na kolektory (która to gałąź zaczyna być najbardziej rozwojową dla firmy FX Systems), oraz dodanie dużego modułu pakowania przeznaczonego do współpracy z nowymi rodzajami urządzeń i kolektorów mobilnych.

Polecane artykuły
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019
SAIDA Pakowanie
By FXSystems  /  25 lutego 2019