kontakt: 500 053 593

SAIDA Remanent

To aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemami Android i iOS wchodząca w skład systemu SAIDA. Jak sama nazwa wskazuje aplikacja przeznaczona jest do przeprowadzania remanentu z wykorzystaniem sprawdzonych technologii kolektorów danych FX Systems o których więcej poczytać można tutaj.

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play z którego łatwo i szybko można ją zainstalować na urządzenia z Androidem. Oprogramowanie wspiera sczytywanie kodów kreskowych i QR zarówno z wykorzystaniem wbudowanego aparatu fotograficznego (szybkie, autorskie rozwiązanie rozpoznawania kodów kreskowych na zdjęciach i filmach), jak i modułów czytników laserowych.

Najnowsze wersje aplikacji pozwalają na przeprowadzanie remanentu w trzech różnych trybach:

– trybie zleconym, gdy system SAIDA wskazuje dane produkty, na określonych magazynach,

– trybie pełnym, gdy aplikacja pobiera komplet produktów na wszystkich magazynach,

– trybie niesystemowym, dzięki któremu szybko możemy wskazać produkt na magazynie w którym wcześniej go nie było – poza danymi systemowymi systemu SAIDA.

Ważną opcją jest pełna synchronizacja remanentu z danymi w IAI Shop. Na podstawie wprowadzonych przez użytkownika informacji aplikacja oblicza nadmiary, bądź straty i przygotowuje dokumenty PX i RX dla IAI Shop. Jednocześnie zmiany są natychmiast wprowadzane w danych systemu SAIDA.

Remanent może pracować w trybie kolektora, bez dostępu do sieci. Dzięki temu aplikacja sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma sygnału sieci komórkowych, lub WiFi. Aplikacja jest w stanie przechowywać dziesiątki tysięcy danych produktów (magazyny, nazwy, kody, lokalizacje i ilości), oraz zebrać do synchronizacji podobną ilość zleceń dla systemu SAIDA i IAI Shop.

Wersje aplikacji SAIDA Remanent opublikowane w roku 2018 dodatkowo wspierają zarządzanie lokalizacjami, umożliwiając ich szybką aktualizację i nadawanie. Dzięki temu remanent może być wszechstronny i bardzo skuteczny.

Polecane artykuły
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019
SAIDA Pakowanie
By FXSystems  /  25 lutego 2019