kontakt: 500 053 593

FX Systems na Windows 10

Testy systemów FX na Microsoft Windows 10.

Od blisko dwóch tygodni użytkownicy na całym świecie mogą już korzystać z systemu Microsoft Windows 10. Firma FX Systems właśnie skończyła, zakrojone na szeroką skalę testy własnych rozwiązań informatycznych. Testy miały wykazać zgodność, lub nieprawidłowe działanie systemów i aplikacji rodziny FX uruchamianych w środowisku Windows 10.

Mamy przyjemność poinformować, iż wszystkie główne rozwiązania firmy są w pełni kompatybilne z Microsoft Windows 10 desktop. Tak więc użytkownicy systemów i aplikacji FX mogą bez przeszkód migrować do najnowszego środowiska Windows.

Jedyną aplikacją, która wzbudziła nasze wątpliwości jest program „FX Systems Update”. Choć testy nie wykryły nieprawidłowości w działaniu, płaski interfejs Windows 10 sprawia, że komunikaty wyświetlane podczas aktualizacji oprogramowania są nieczytelne.

Problem dotyczy zarówno wersji FX Systems Update jak i FX Systems Update CLOUD. Firma przygotowała już stosowne poprawki i wszyscy użytkownicy mogą wymieniać oprogramowanie na nowsze bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Poniżej lista aplikacji i systemów zgodnych z Microsoft Windows 10:

Analiza Izotopów Promieniotwórczych,

Auto Raporty FX,

Baza HR,

Baza Temperatur i Wilgotności,

Cyfrowe Modele Terenu,

DocINFO,

Elektroniczna Ewidencja Zakupów i Sprzedaży,

Fruit FX (w tym wszystkie spersonalizowane odmiany jak „tomatoFX”),

Harmonogram Kontroli Sprzętu,

Interaktywny Układ Okresowy Pierwiastków,

Inwentaryzacja FX (całkowicie niezależny interfejs nie zmienia się na żadnym z systemów Microsoft Windows),

Moje Biuro FX 2015,

Narzędzia CSV (całkowicie niezależny interfejs nie zmienia się na żadnym z systemów Microsoft Windows – dotyczy wszystkich narzędzie wchodzących w skład zestawu),

Windykacja FX,

Jeśli użytkownicy jakichkolwiek aplikacji, bądź systemów rodziny FX odnotują nieprawidłowe działanie w systemie Microsoft Windows bardzo prosimy o kontakt pod adres biuro@fxsystems.com.pl. Udzielimy stosownej pomocy i wyjaśnień.

Dziękujemy za korzystanie z naszych rozwiązań.

Dodaj komentarz