kontakt: 500 053 593

tomatoFX 2019

Po dwóch latach prac i udoskonalania w warunkach produkcyjnych firma FX Systems udostępniła nową wersję systemu tomatoFX przeznaczonego do wsparcia firm zajmujących się produkcją pomidorów szklarniowych, oraz innych warzyw i owoców.

System tomatoFX jest rozwijany od 2016 roku. Powstał jako rozwiązanie oparte o system zarządzania produkcją firmy FX Systems, a tutaj można przeczytać o jego wdrożeniach.

Najnowsza wersja systemu przynosi dużo usprawnień i nowych funkcjonalności. To kompleksowy system pozwalający na pełną obsługę produkcji pomidora od momentu jego nasadzenia, zbiory i tworzenie magazynu surowca, przez produkcję na rozproszonych stanowiskach, po sprzedaż do Klienta końcowego, fakturowanie, sprzedaż detaliczną, czy obsługę CRM.

Od strony technicznej w systemie zmieniło się bardzo dużo w stosunku do poprzednich wersji. System wspiera najnowsze wersje baz danych Microsoft SQL. Otrzymał nowy silnik prezentacji graficznej, który usprawnia jego działanie i pozwala na tworzenie okien w taki sam sposób na wszystkich systemach Microsoft Windows od wersji Vista do najnowszych kompilacji Windows 10.

Ulepszenia wizualne (choć tak ważne dla końcowych użytkowników, gdyż pozwalają na pracę z systemem w sposób intuicyjny i przyjazny) to jednak tylko niewielka część ulepszeń i zmian.

Nowa wersja systemu została tak zaprojektowana, by zapewnić pełną obsługę produkcji. Tylko z wykorzystaniem naszego rozwiązania możemy w pełni zarządzać relacjami z klientami, wieloma magazynami i całą, nawet rozproszoną terytorialnie produkcją. System zapewnia pełną kontrolę nad procesem przetwarzania pomidorów. Dzięki nadzorowaniu procesu możliwe jest prześledzenie każdego z etapów, co jest niezbędnym elementem do utrzymania i zapewniania kontroli jakości. Właśnie z tego względu system idealnie nadaje się dla wszystkich firm, które opierają proces produkcji o zasady GHP/GMPoraz HACCP.

Główne narzędzia i funkcjonalności systemu:

– zarządzanie bazą klientów i relacjami z klientami (w tym przypisywanie linii produktów, raportowanie itp.),

– zarządzanie sprzedażą (zamówienia, realizacja, wykonanie),

– zarządzanie dostawami,

– zarządzanie magazynem surowców,

– zarządzanie magazynem materiałów pomocniczych i opakowań,

– zarządzanie magazynem produktów gotowych (przyjęcia, wydania),

– zarządzanie produkcją (wiele stanowisk pracy, rozproszony system produkcyjny),

– zarządzanie wymianą informacji dotyczących zleceń wewnętrznych,

– fakturowanie (w tym korekty) i sprzedaż detaliczna,

– pełne wsparcie dla gospodarki magazynowej (analizy, kontrolna, komplet dokumentów przychodów, rozchodów i przesunięć),

– kontrola jakości,

– alarmy stanów magazynowych i problemów na produkcji,

– możliwość pracy zdalnej i rozproszonej,

– kreatory dokumentów z obsługą kodów kreskowych,

– współpraca z czytnikami i drukarkami wielu producentów,

– możliwość integracji z mobilnymi kolektorami danych,

– możliwość integracji z innymi systemami przez wykorzystanie naszych serwerów REST i udostępnienie openAPI,

Komplet funkcjonalności jest bardzo duży i obejmuje szereg aspektów obsługi produkcji. System może być dostosowany do produkcji dowolnych owoców i innych produktów.

Firma FX Systems zapewnia pełne wsparcie wdrożeniowe i produkcyjne, oraz atrakcyjne pakiety licencyjne, które nie ograniczają odbiorcy do określonej liczby stanowisk. Nasz system raz wdrożony może być dowolnie rozbudowywany, na dowolną ilość stanowisk. Raz poniesione koszty i nieograniczone użytkowanie.

W celu otrzymania oferty, lub umówienia spotkania z prezentacją rozwiązania prosimy o kontakt pod adresem biuro@fxsystems.com.pl.

Galeria zrzutów ekranu: