kontakt: 500 053 593

Wdrożenie tomato FX 2016

„Pomidorek”, bo tak pieszczotliwie przez użytkowników określany jest system tomato FX 2016, to wyspecjalizowana wersja środowiska Fruit FX, o którym więcej przeczytać można na stronie produktu. Firma FX Systems 11 kwietnia 2016 roku zakończyła wstępne wdrożenie tego rozwiązania w firmie PGO Ostrołęka. System tomato FX 2016 został przygotowany pod preferencje odbiorcy z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań, które zostały postawione przed nami. W chwili obecnej system równolegle zarządza następującymi procesami:

– dostaw surowców i ich przekazywaniem na stanowiska produkcji,

– dostawami i obrotem opakowań, oraz materiałów pomocniczych,

– pełną produkcją, od zamówień, przydzielania na stanowiska po przekazanie produktów gotowych,

– pełną gospodarką magazynową dla produktów gotowych,

– obsługą Klientów, ich zamówień i rozliczeń,

– sprzedażą hurtową i detaliczną (fiskalizacja i fakturowanie),

– obsługą strat i nadzorowaniem kontroli jakości,

– oraz wieloma innymi, które były już zawarte w bazowym systemie Fruit FX;

Wszystkie główne gałęzie funkcjonalne, rozdzielają się na szereg pomniejszych operacji, które mają usprawnić i przyspieszyć całkowity proces obsługi produkcji. System bardzo rygorystyczne kontroluje przepływ dokumentów, a przez to również surowców, opakowań i ostatecznie produktów gotowych.

Każda operacja jest logowana i przedstawiana odpowiednim grupom osób. System został skonstruowany tak, by działania mogły odbywać się równolegle i synchronizować wyniki pracy w niezależnych cyklach. Dodatkowym udogodnieniem jest wyspecjalizowana architektura sprzętowo-sieciowa która zapewnia ciągłość produkcji (wysoka dostępność lokalna), ale jednocześnie pozwala na zdalny dostęp do systemu poprzez Internet, tak by dodatkowe oddziały firmy, czy pracownicy terenowi mogli korzystać z informacji zawartych w systemie.

W najbliższych miesiącach planowane jest również uruchomienie modułu sklepu, oraz wstępne wdrożenie obsługi szklarni. Dalsze prace i rozwój są cały czas kontynuowane, a ich kierunek wyznacza jak zawsze odbiorca. Firma FX Systems kładzie duży nacisk na znalezienie „złotego środka” między bogatą funkcjonalnością systemu, jego stabilnością i bezpieczeństwem, a wygodą i prostotą użytkowania.

Galeria systemu tomato FX 2016

tomatoFX2016_001tomatoFX2016_002Zachęcamy również do zapoznania się z podsystemem “tomato FX Sklep“.

Polecane artykuły
uniGUI dla Linuxa
By FXSystems  /  18 czerwca 2020
Generator wydruków tajnych pasków płacowych
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
dap.365 – własne finanse
By FXSystems  /  20 grudnia 2019
tomatoFX 2019
By FXSystems  /  14 marca 2019

Dodaj komentarz