kontakt: 500 053 593

oferta

Autorskie systemy i oprogramowanie:

Skierowane głównie dla firm usługowych:

Mobilne kolektory danych z telefony i tablety z Android i iOS

Nowoczesne, szybkie i przyjazne aplikacje/kolektory na najpopularniejsze urządzenia mobilne. Dzięki tym rozwiązaniom zmienisz swój telefon w wydajne narzędzie pracy.

Platforma FX – generowanie CRM/ERP

Innowacyjna, w pełni skalowalna platforma do projektowania i tworzenia systemów informatycznych klasy CRM/ERP. Platforma powstała jako naturalna ewolucja prac FX Systems, wynikających z potrzeb i oczekiwań Klientów.

Inwentaryzacja FX

System jest zaprojektowany w celu przeprowadzenia szybkiej, wygodnej i maksymalnie zautomatyzowanej inwentaryzacji zasobów firmy. W bazie danych Inwentaryzacji FX mogą zostać spisane wszystkie środki trwałe jakimi dana firma dysponuje

System Baza HR

Nietypowe narzędzie pozwalające na zarządzanie bazą dokumentów CV dla potrzeb HR.

Dodatki do systemu Baza HR

Zestaw rozszerzeń funkcjonalności systemu Baza HR.

Windykacja FX

System do prowadzenia windykacji dla firm windykacyjnych, lub kancelarii prawnych.

Szybki, prosty i wyjątkowo intuicyjny system wspomagający proces ściągania należności i prowadzenia procesu windykacyjnego. System jest wyjątkowo udaną alternatywą polskich rozwiązań tego typu, gwarantując ogromne możliwości, przy nieporównywalnie niższych niż konkurencja kosztach.

Generator Bazy Numerów Telefonów Stacjonarnych

Oprogramowanie do generowania bazy danych numerów telefonów stacjonarnych używanych w Polsce przez takich operatorów jak Orange (dawniej TP S.A.), Netia, czy Dialog, przeznaczone dla firm typu Call i Contact Center.

Moje Biuro FX

Obecnie aplikacja Moje Biuro FX jest prawdopodobnie najprostszym tego typu rozwiązaniem na rynku polskim, przeznaczonym dla mikro i małych przedsiębiorstw. Sama aplikacja pozwala na gromadzenie faktur zakupu, sprzedaży i bardzo prostej gospodarki magazynowej (z opcją wywoływania skutku magazynowego przy dodawaniu faktur). Jeśli więc szukasz, drogi Kliencie, programu, który nie wymaga instalacji, jest w pełni przenośny, nie ma ograniczeń licencyjnych, a potrzebujesz jedynie móc wystawiać faktury i tworzyć ewidencje zakupów i sprzedaży to aplikacja Moje Biuro FX jest właśnie dla Ciebie.

Zestaw narzędzi CSV

Zestaw programów narzędziowych wspomagający pracę z tekstowymi bazami danych CSV.

Skierowane do firm produkcyjnych:

FrozenFX

System Frozen FX to nowoczesne, kompleksowe i wyjątkowo elastyczne rozwiązanie pozwalające na zdalny pomiar i analizy wielu parametrów środowiskowych. W podstawowej konfiguracji system Frozen FX pozwala na pomiar temperatury i wilgotności, a wyniki pomiarów są przekazywane przez GSM SMS do centralnego urządzenia przechowującego dane w bazie.

Fruit FX

Fruit FX to rozwiązanie klasy ERP, którego głównym założeniem jest przejrzyste dla końcowych użytkowników wsparcie procesów produkcji i sprzedaży.

DocINFO

Oprogramowanie pozwalające zarządzać bazą dokumentów wymagających stałego nadzoru i kontroli.

Baza Temperatur i Wilgotności

Program bazy danych Temperatur i Wilgotności służy do gromadzenia w sposób usystematyzowany danych z aparatury pomiarowej badającej poziom temperatury i wilgotności wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne.

Harmonogram Kontroli Sprzętu

Oprogramowanie Harmonogram Kontroli Sprzętu służy do gromadzenia informacji o bazie technologicznej firmy, lub zakładu pracy. Jednocześnie program stosując prostą bazę danych pozwala usystematyzować takie zbiory jak zestaw samego sprzętu, pomieszczeń, stref produkcyjnych, oraz pozwala zarządzać terminami kontroli parku technologicznego.

Dodaj komentarz